Галпідшипник на виставці Агрокомплекс-2019: як все було

Галпідшипник на виставці Агрокомплекс-2019: як все було

01.11.2019

Вчора завершилась одна з головних виставкових подій в аграрній сфері - виставка «Агрокомплекс -2019». Компанія Галпідшипник, її незмінний учасник впродовж багатьох років, була рада вітати всіх експонентів та відвідувачів заходу.

ГалПідшипник на АгроКомплекс 2019

Нам приємно, що обидва представлені нами напрямки – і запчастини для сільгосптехніки, і комплектуючі для елеваторів - викликали зацікавленість у відвідувачів. Дякуємо нашому невтомному відділу постачання та нашим партнерам, завдяки яким ми щороку маємо можливість презентувати для наших клієнтів цікаві новинки.

ГалПідшипник на АгроКомплекс 2019

Цього разу «зірками» експозиції були американські бренди – Dodge (входить до концерну ABB) та Peer (входить до компанії SKF). Компанія Dodge є постачальником підшипників та підшипникових вузлів, редукторів, муфт та конвеєрних барабанів. Вона співпрацює з такими виробниками елеваторного обладнання, як GCI Group LLC, Sukup Manufacturing Co., Chief Industries Inc., SCAFCO Grain Systems, Rad Equipments Inc. та іншими. Завдяки співпраці між Dodge та Галпідшипник, багато з наших клієнтів отримали доступ до «рідних» запчастин для свого обладнання та більше не змушені шукати замінники, які завжди є компромісним рішенням.

ГалПідшипник на АгроКомплекс 2019

Інший «американець», який був представлений на стенді – бренд Peer. Хоча у Peer є рішення для різних галузей, сфокусований він саме на комплектуючих та запчастинах для сільськогосподарської техніки. Завдяки цьому компанія здатна запропонувати рішення трохи не для кожного вузла будь-якої техніки, що працює в полі. Особливий акцент приділяється захисту запчастин від бруду: підшипники Peer – одні з найзахищеніших у своїй лінійці. Можливо тому їх обирає для комплектації своєї техніки такий гігант сільськогосподарської техніки, як John Deere.

На жаль, обмежена площа стенду та сам формат заходу не дозволили нам продемонструвати всі наші можливості, яких багато. Тому, якщо у вас лишились запитання або виникли нові – будь ласка, телефонуйте нам! А ще краще – заїжджайте в гості: двері наших офісів завжди відчинені для вас!

Повернутись до новин