ABB (АББ) - електродвигуни та додаткове обладнання

ABB


Низьковольтні електродвигуни ABB
ABB (Швеція-Швейцарія)

АББ (АББ) – світовий лідер в галузі систем для передачі і розподілу електроенергії, промислових моторів та електроприводів, систем розподіленої автоматизації промислових виробництв.

Історія ABB – це історія досягнень і ноу-хау, що змінюють світ. Спочатку двох окремих компаній – шведської ASEA та швейцарської BBC, обидві з яких починаючи з кінця 19 сторіччя розробляли засоби генерації електроенергії та системи електропередач. А з 1988 року – і власне ABB – компанії, що була створена лідерами галузі та успадкувала їх інноваційність та сфокусованість на науково-дослідній роботі.Співпраця ABB (АББ) та Галпідшипник

В 2020 році компанія ABB вирішили закрити своє представництво в Україні. Компанія делегувала постачання своєї продукції офіційним партнерам, розподіливши між ними окремі напрямки продукції. Компанія Галпідшипник рада представляти та постачати продукцію ABB, а саме:

  • низьковольтні електродвигуни загального та промислового призначення

  • частотні перетворювачі

  • пристрої плавного пуску

Також, починаючи з 2018 року ми є офіційними партнерами бренду Dodge – американського виробника редукторів, муфт, підшипникових вузлів для елеваторного обладнання та ін застосувань.

АББ


Частотні перетворювачі ABB
Науково-дослідна діяльність компанії АВВ (АББ)

Рушійною силою компанії ABB є їх науково-дослідна діяльність, на фінансування якої щороку виділяється більше мільярда доларів. На сьогодні в компанії створено 7 центрів R&D, де задіяно більше 8000 працівників. Також компанія співпрацює з понад 70 технічними університетами. Такий підхід дозволяє компанії ABB зберігати лідируючі позиції в галузі вже понад 100 років та створювати або впроваджувати такі революційні рішення, як високовольтні передачі постійного струму чи електрорушійну систему суден (Azipod).

Boston Consulting Group, яка з 2005 року створює рейтинг найбільш інноваційних компаній світу, включила в 2020 році компанію ABB в топ-50 рейтингу.Цікаві факти:
  • в роботі витягів багатьох гірськолижних курортів застосовуються мотори та перетворювачі ABB – зокрема і в Буковелі

  • технології розподіленої автоматизації та оптимізації виробничих процесів ABB використовуються на різноманітних заводах середніх і великих розмірів, в т.ч. на українському ПАТ «Подільський цемент»

  • в 2008 році компанія АВВ з’єднала енергосистеми Норвегії та Нідерландів, протягнувши найдовшу (580 км) підводну лінію електропередачі постійного струму потужністю 700 мВт

пристрої плавного пуску


Будь ласка, звертайтесь -
проконсультуємо та допоможемо підібрати потрібний вам продукт